[صفحه اصلی ]    
منوی اصلی
صفحه اصلی::
معرفی معاونت::
اخبار و رویدادها::
آئین نامه ها ::
آلبوم تصاویر::
کاردانشجویی::
جشن دانش آموختگان ::
نشریه دانشگاه ما::
::
مدیریت ها

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

..
جشن دانش آموختگان

AWT IMAGE

..
سایت های مرتبط با معاونت

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

..
نظرسنجی
سایت معاونت فرهنگی و اجتماعی را چگونه ارزیابی می کنید؟
عالی
خوب
متوسط
ضعیف
   
..
معرفی آثار فرهنگی

AWT IMAGE

..
ماهنامه دانشگاه ما

AWT IMAGE

..
:: به سایت معاونت فرهنگی و اجتماعی خوش آمدید ::


AWT IMAGE

۱۳۹۷/۹/۱۹ - اردوی امامزاده صالح

اردوی زیارت امامزاده صالح، بازدید از موزه سینما و پارک جمشیدیه به همراه کارگاه هدفمندی، برنامه ریزی و سازگاری با زندگی خوابگاهی ویژه دانشجویان کارشناسی ورودی ۹۷ خوابگاه دختران روز پنجشنبه مورخ ۹۷/۹/۲۲ از ساعت ۸:۳۰ الی ۱۷ برگزار خواهد شد.

۱۳۹۷/۹/۱۹ - گزارش کارگاه ابعاد ازدواج

اولین جلسه از سلسله کارگاه های بررسی ابعاد مختلف ازدواج روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۹/۱۴ از ساعت ۱۸ الی ۱۹:۴۵ در سالن تلویزیون خاتم خوابگاه دختران برگزار شد. 

۱۳۹۷/۹/۱۹ - کارگاه کنترل استرس

از سلسله کارگاههای طرح استاد مشاور ویژه دانشجویان کارشناسی ورودی۹۷، کارگاهی با عنوان مهارت کنترل استرس و آمادگی برای امتحان در روز یکشنبه مورخ ۹۷/۹/۱۸ از ساعت ۱۵ الی ۱۷ در دانشکده معماری برگزار می شود. 

۱۳۹۷/۹/۱۹ - کارگاه مدیریت زمان

از سلسله کارگاههای طرح استاد مشاور ویژه دانشجویان کارشناسی ورودی۹۷، کارگاهی با عنوان مهارت مدیریت زمان و برنامه ریزی در روز شنبه مورخ ۹۷/۹/۱۷ از ساعت ۱۳ الی ۱۵ در دانشکده عمران برگزار می شود.

۱۳۹۷/۹/۱۷ - کارگاه مهارت مطالعه

از سلسله کارگاههای طرح استاد مشاور ویژه دانشجویان کارشناسی ورودی۹۷، کارگاهی با عنوان مهارت مطالعه و جستجوی منابع در روز چهارشنبه مورخ ۹۷/۹/۱۴ از ساعت ۱۳ الی ۱۵ در دانشکده عمران برگزار شد.

۱۳۹۷/۹/۱۷ - گزارش کارگاه مدیریت زمان و برنامه ریزی

از سلسله کارگاههای طرح استاد مشاور ویژه دانشجویان کارشناسی ورودی۹۷، کارگاهی با عنوان مهارت مدیریت زمان و برنامه ریزی در روز سه شنبه مورخ ۹۷/۹/۱۳ از ساعت ۱۳ الی ۱۵ در دانشکده عمران برگزار گردید. 

۱۳۹۷/۹/۱۷ - مهارت مطالعه و جستجوی منابع

از سلسله کارگاههای طرح استاد مشاور ویژه دانشجویان کارشناسی ورودی۹۷، کارگاهی با عنوان مهارت مطالعه و جستجوی منابع در روز دوشنبه مورخ ۹۷/۹/۱۲ از ساعت ۱۳ الی ۱۵ در دانشکده مکانیک برگزار شد.

۱۳۹۷/۹/۱۷ - کارگاه مهارت کنترل استرس

از سلسله کارگاههای طرح استاد مشاور ویژه دانشجویان کارشناسی ورودی۹۷، کارگاهی با عنوان مهارت کنترل استرس و آمادگی برای امتحان در روز دوشنبه مورخ ۹۷/۹/۱۲ از ساعت ۱۳ الی ۱۵در دانشکده راه آهن برگزار گردید. 

۱۳۹۷/۹/۱۷ - کنترل استرس و آمادگی برای امتحان

از سلسله کارگاههای طرح استاد مشاور ویژه دانشجویان کارشناسی ورودی۹۷، کارگاهی با عنوان مهارت کنترل استرس و آمادگی برای امتحان در روز شنبه مورخ ۹۷/۹/۱۰ از ساعت ۱۵ الی ۱۷در دانشکده ریاضی برگزار گردید. 

۱۳۹۷/۹/۱۴ - مسابقه فرهنگی کارکنان/ ویژه میلاد پیامبر اکرم(ص) و هفته وحدت / ۷ آذر ۱۳۹۷

 به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) و هفته وحدت یک مسابقه فرهنگی با محوریت سیره پیامبر اسلام (ص) ویژه کارکنان دانشگاه برگزار گردید. این مسابقه ویژه  به مناسبت ایام  ولادت پیامبر اسلام (ص)، با موضوع سیره پیامبر اسلام (ص) برگزار می گردد.


پیوندهای فوری
پيوند فوري
::
تماس با ما

AWT IMAGE

آدرس: تهران، میدان رسالت، خیابان هنگام، خیابان دانشگاه، دانشگاه علم و صنعت ایران، ساختمان 15 خرداد، طبقه دوم، معاونت فرهنگی و اجتماعی

تلفن: 77240563

فاکس: 77240562

 پست الکترونیک: sca@iust.ac.ir

سامانه پیامکی: 30004554552481

::
آیات و روایات
یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُوا کُلُوا مِن طَیِّبَاتِ مَا رَزَقْنَاکُمْ وَاشْکُرُوا لِلَّهِ إِن کُنتُمْ إِیَّاهُ تَعْبُدُونَ

ای کسانی که ایمان آورده اید! از روزی های پاکیزه ای که به شما داده ایم، بخورید و شکر خدا را به جا آورید; اگر او را پرستش می کنید.

سوره بقره آیه 172

::

AWT IMAGE

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد