[صفحه اصلی ]    
منوی اصلی
صفحه اصلی::
معرفی معاونت::
اخبار و رویدادها::
آئین نامه ها ::
آلبوم تصاویر::
کاردانشجویی::
جشن دانش آموختگان ::
نشریه دانشگاه ما::
::
مدیریت ها

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

..
جشن دانش آموختگان

AWT IMAGE

..
سایت های مرتبط با معاونت

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

AWT IMAGE

..
معرفی آثار فرهنگی

AWT IMAGE

..
ماهنامه دانشگاه ما

AWT IMAGE

..
:: بایگانی بخش اخبار و رویدادها: ::
دسته بندی موضوعی مطالب | جستجوی پیشرفته | تعداد کل مطالب: 593 | تعداد کل بازدید های مطالب: 473,798 |
نمایش مطالب منتشر شده از تاریخ   تا تاریخ
img_yw_news
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

کارگاه پیشگیری از اعتیاد ویژه اساتید

مرکز مشاوره کارگاه پیشگیری از اعتیاد را ویژه اساتید برگزار نمود.این کارگاه دوشنبه ۹۷/۲/۲۴ از ساعت ۱۷/۳۰ الی۱۹/۳۰ در سالن کنفرانس مرکز مشاوره برگزار شد. مدرس کارگاه سرهنگ غلامیان، مدیر گروه مبارزه با موادمخدر دانشگاه پلیس بودند.

img_yw_news
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

کارگاه پیشگیری از اعتیاد ویژه کارکنان

مرکز مشاوره کارگاه پیشگیری از اعتیاد را دوشنبه ۹۷/۲/۲۴ از ساعت ۱۵ الی ۱۷ در مجتمع امام خمینی ویژه کارکنان برگزار نمود. مدرس سرهنگ غلامیان، مدیرگروه مبارزه با موادمخدر دانشگاه پلیس بودند.  

img_yw_news
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

جشن بهاره در سالن لاله خوابگاه

مرکز مشاوره جشن شاد بهاره را در سالن لاله خوابگاه خواهران برگزار نمود. این جشن سه شنبه ۹۷/۲/۲۵ از ساعت ۲۱ الی ۲۳ برگزار شد.  

img_yw_news
شنبه ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

کارگاه مدیریت شکست عاطفی

کارگاه آموزشی مدیریت شکست عاطفی چهارشنبه ۹۷/۲/۱۹ در سالن کنفرانس مرکز مشاوره دانشگاه از ساعت ۱۷/۳۰ الی ۱۹/۳۰ برگزار شد. مدرس کارگاه خانم نیلوفری بودند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

نشست مدیران مسئول نشریات با معاون فرهنگی اجتماعی

نشست مدیران مسئول نشریات دانشجوئی با جناب آقای دکتر شریعت(معاون دانشجوئی فرهنگی) و جناب آقای دکتر قائمی(مدیر امور فرهنگی و فوق برنامه) روز دوشنبه ۹۶/۲/۱۷ در سالن اجتماعات ساختمان پانزده خرداد برگزار گردید. در این جلسه مشکلات پیش روی نشریات دانشجوئی و راهکارهای رفع این مشکلات مورد بررسی قرار گرفت.

img_yw_news
یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

برگزاری دوره تخصصی خبرنگاری

خانه نشریات دانشجوئی با همکاری جهاد دانشگاهی دوره تخصصی خبرنگاری را روز دوشنبه ۹۷/۲/۲۴ برگزار می نماید. مدرس دوره آقای ثنایی مدیر روابط بین الملل خبرگزاری ایسنا می باشند. علاقه مندان جهت اطلاعات بیشتر به اطلاعیه پیوست مراجعه نمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

برگزاری جشنواره حرکت

هفتمین جشنواره حرکت دانشگاه علم و صنعت ایران، به منظور معرفی فعالیت ها و دست آوردهای انجمن های علمی دانشگاه روزهای دوشنبه ۹۷/۲/۲۴ و سه شنبه ۹۷/۲/۲۵ در محوطه اطراف آمفی تئاتر روباز برگزار می گردد. یادآور می گردد انجمن های علمی دانشگاه علم و صنعت ایران در دهمین جشنواره کشوری انجمن های علمی دانشجوئی، در ۸ رشته حائز رتبه گردیدند.

img_yw_news
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

برگزاری بیست و هشتمین همایش اولیا

بیست و هشتمین همایش اولیای دانشجویان، پنجشنبه ۹۷/۲/۲۰ در مجتمع شهید بهرامی برگزار شد. این همایش با استقبال اولیا مواجه شد و همایش تا ساعت ۱۶ ادامه داشت. گزارش تکمیلی متعاقبا بر روی سایت قرار خواهد گرفت.

img_yw_news
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

برگزاری کارگاه ارتقاء روابط متاهلین

کارگاه ارتقاء روابط متاهلین، یکشنبه ۹۷/۲/۲۳ از ساعت ۱۷/۳۰ الی ۱۹/۳۰ در محل مرکز مشاوره برگزار می گردد. مدرس کارگاه خانم نیلوفری از مشاوران مرکز مشاوره دانشگاه می باشند.

img_yw_news
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

برگزاری نمایشگاه ایران من

به اطلاع دانشگاهیان عزیز می‌رساند نمایشگاه ایران من، به مناسبت هفته خوابگاه‌ها از شنبه مورخ ۹۷/۲/۲۲ لغایت چهارشنبه ۹۷/۲/۲۶ روبروی ساختمان ۱۵ خرداد از ساعت ۹:۰۰ صبح لغایت ۱۷:۰۰ بعدازظهر دایر می‌باشد. غرفه‌ها: آموزش گل و گیاه، صنایع دستی(آموزش قالی بافی، گلیم بافی و گونی بافی)، کارآفرینی، امور خیریه، محصولات استانی، عفاف وحجاب

img_yw_news
چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

مراسم گرامیداشت روز کارگر در دانشگاه علم و صنعت ایران / ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷

مراسم گرامیداشت روز کارگر سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ماه با حضور تعدادی از اعضای هیات رئیسه دانشگاه، مدیران ارشد و کارکنان و جمع ۴۰۰ نفره کارگران دانشگاه علم و صنعت ایران توسط مدیریت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی در مجتمع امام خمینی (ره) برگزار شد.

img_yw_news
چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

نشست فرهنگی اساتید / تدبر در قرآن کریم - اوضاع سیاسی جهان اسلام/ ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

نشست فرهنگی ویژه اساتید، در روز دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ با موضوع "تدبر در قرآن کریم، سوره مبارک قدر" و با سخنرانی مدیر موسسه تدبر در کلام وحی، "حجت الاسلام و المسلمین صبوحی"و همچنین موضوع دوم با عنوان "اوضاع سیاسی جهان اسلام"، سخنران: "دکتر رشید بن عیسی"، کارشناس مسائل سیاسی و استاد دانشگاه در فرانسه برگزار  شد. 

img_yw_news
سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

برگزاری نمایشگاه در خوابگاه خواهران

مرکز مشاوره دوشنبه ۹۷/۲/۱۷ از ساعت ۱۷ الی ۲۲/۳۰ در خوابگاه خواهران نمایشگاه برگزار نمود. این نمایشگاه با استقبال دانشجویان مواجه گردید.

img_yw_news
سه شنبه ۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

برگزاری جشن بهاره

مرکز مشاوره جشن شاد شاد بهاره را برگزار می نماید. این جشن سه شنبه ۹۷/۲/۲۵ از ساعت ۲۱ الی ۲۳ در سالن لاله خوابگاه خواهران اجرا می گردد.

img_yw_news
دوشنبه ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

آغاز انتخابات کانون همیاران سلامت

ثبت نام کاندیدای هسته مرکزی کانون همیاران سلامت آغاز شد. علاقمندان از تاریخ ۱۶ الی ۱۹ اردیبهشت به مرکز مشاوره دانشگاه مراجعه نمایند.

img_yw_news
یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

نشست فرهنگی اساتید / سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران در تحولات غرب آسیا/ ۱۰ اردیبهشت۱۳۹۷

نشست فرهنگی ویژه اساتید، در روز دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ با موضوع "سیاست خارجی جمهوری اسلامی ایران در تحولات غرب آسیا" و با سخنرانی "جناب آقای محمدرضا باقری"، در "مجتمع امام خمینی(ره)" از ساعت ۱۳:۳۰ لغایت ۱۵ با حضور ۴۰ نفر از اساتید برگزار شد.

img_yw_news
یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

برگزاری نمایشگاه به مناسبت هفته خوابگاه ها

مرکز مشاوره دانشگاه در تاریخ ۹۷/۲/۱۷ از ساعت ۱۷ الی ۲۲ در خوابگاه خواهران نمایشگاه برگزار می نماید.

img_yw_news
یکشنبه ۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

کارگاه مدیریت شکست عاطفی

مرکز مشاوره کارگاه مدیریت شکست عاطفی را چهارشنبه ۹۷/۲/۱۹ از ساعت ۱۷/۳۰ الی ۱۹/۳۰ ویژه دختران، در محل مرکز مشاوره دانشگاه برگزار می نماید. 

img_yw_news
دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

اطلاعیه ۶- اسامی شرکت کنندگان در جشن

اطلاعیه شماره ۶ اسامی و خدمات انتخابی ثبت نام کنندگان در جشن دانش آموختگان (تاریخ صدور: ۱۳۹۷/۲/۸)  

img_yw_news
دوشنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

بیست و هشتمین همایش خانواده و دانشگاه

مرکز مشاوره دانشگاه علم و صنعت ایران در نظر دارد به منظور تعامل بیشتر اولیای دانشجویان با دانشگاه، دومین همایش دانشگاه و خانواده ویژه اولیای دانشجویان کارشناسی ورودی ۹۶ را در تاریخ پنجشنبه ۹۷/۲/۲۰ ساعت ۸/۳۰ الی ۱۶ در مجتمع شهید بهرامی برگزار نماید.

img_yw_news
یکشنبه ۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

اطلاعیه شماره ۵ دعوتنامه و جزئیات حضور در جشن دانش‌آموختگان سال تحصیلی ۹۶- ۱۳۹۵ (تاریخ صدور: ۱۳۹۷/۲/۸)

دانش ­آموخته گرامی، با سلام نظر به ثبت نام شما در جشن دانش ­آموختگان، از شما دعوت به عمل می ­آید با توجه به جدول زیر در این جشن شرکت نمائید.... (ادامه مطلب)  

img_yw_news
چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

نشست فرهنگی اساتید / نگاهی به مهدویت از منظر قرآن کریم/ ۳ اردیبهشت۱۳۹۷

نشست فرهنگی ویژه اساتید، در روز دوشنبه ۳ اردیبهشت ماه ۱۳۹۷ با موضوع "نگاهی به مهدویت از منظر قرآن کریم" و با سخنرانی  "جناب آقای دکتر سیدمحسن میرباقری"، با حضور ۴۰ نفر از اساتید علاقه مند برگزار شد.

img_yw_news
یکشنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

اطلاعیه شماره ۴ (تاریخ صدور: ۱۳۹۷/۲/۱) زمان بندی برگزاری جشن دانش آموختگان سال تحصیلی ۹۶- ۱۳۹۵

به اطلاع می رساند، پس از فراخوان ثبت نام در ۹۶/۱۱/۱۸ و یک مرتبه تمدید زمان ثبت نام در جشن در ۹۶/۱۲/۲۳، جمع کثیری از دانش آموختگان و همراهان علاقمند، در این جشن ثبت نام نمودند. با توجه به استقبال زیاد و تکمیل ظرفیت در نظر گرفته شده (۳ روز) و نظر به مساعدت معاونت فرهنگی و اجتماعی، روز یکشنبه ۹۷/۲/۱۶ نیز به روزهای برگزاری جشن اضافه گردید.

img_yw_news
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

اطلاعیه ۱- اطلاعات و جزئیات ثبت نام در جشن دانش آموختگان سال تحصیلی ۹۶-۱۳۹۵

اطلاعیه شماره ۱ - (۱۳۹۶/۱۱/۱۱) اطلاعات و جزئیات ثبت نام در جشن دانش ­آموختگان سال­تحصیلی ۹۶-۱۳۹۵

img_yw_news
شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ -

آغاز عضوگیری کانون همیاران سلامت

از هفته اول اردیبهشت ماه، عضوگیری کانون همیاران سلامت آغاز شد. محل های عضوگیری، سلف خواهران و برادران، مسجد و مرکز مشاوره دانشگاه می باشد.

صفحه 1 از 24    
اولین
قبلی
1
...
 
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علم و صنعت ایران می باشد نقل هرگونه مطلب با ذکر منبع بلامانع می باشد